Çelik Kapılar Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Çelik Kapı Nedir?

Evinizi güncellemenin ve daha verimli, güvenli ve çekici hale getirmenin sayısız yolu vardır ve doğru giriş kapısını seçmek bu sürecin büyük bir parçasıdır! Eviniz için mükemmel kapıyı bulmak basit görünse de, bugünün piyasasında mevcut olan farklı seçeneklerin sayısına şaşıracaksınız ve DekoDoor'daki ekip doğru çözümü doğru fiyata bulmanızı sağlamak istiyor.

Yeni bir giriş kapısı seçerken dikkate alınması gereken en büyük faktörlerden biri, yapıldığı malzemedir. Geleneksel olarak, giriş kapıları ahşaptan yapılmıştır, ancak diğer malzemeler dayanıklılıkları ve genel olarak az bakım gerektiren bakımları nedeniyle pazarda benzersiz bir niş oluşturmuştur. Bu malzemelerden biri çeliktir ve çelik giriş kapıları, Kayseri ve Türkiye ötesinde herhangi bir eve güzel ve güvenli bir katkı sağlayabilir.

Öyleyse, çeliği bir kapı değişimi için sağlam bir seçim yapan nedir? Eviniz için doğru olduğunu nasıl anlarsınız? Temel bilgilerle başlayalım!


Çelik Kapı Nedir?

Çelik bir kapının sağlam metal olduğunu varsayabilirsiniz, ancak bir denizcilik veya askeri uygulama ile uğraşmadığınız sürece durum nadiren böyle olur. Katı çelik, geleneksel ev kullanımı için çok ağır ve hantal olacaktır. Bunun yerine, bu kapılar aşağıdaki bileşenlerle yapılır:

İç: Çelik kapı değişiminizin içinde yüksek yoğunluklu poliüretan köpük bulunur. Bu, kapıyı hem hafif hem de etkileyici şekilde enerji tasarruflu hale getirir.

Dış: “Çelik” burada devreye girer! Köpük iç kısım, inanılmaz dayanıklılık ve ek güvenlik için çelikle kaplanmıştır. Bu kapıların birçoğu, ahşap kaplama görünümüyle de özelleştirilebilir.

Donanım: Yeni çelik giriş kapınızı tamamlamak için, evinizin görünümünü tamamlayacak ve genel güvenliği artıracak çeşitli donanım seçenekleri arasından seçim yapacaksınız.

Çelik Kapı Türkiye
Steel Doors Turkey